Najnovšie udalosti:

23.02.2021
OTVÁRAM NOVÝ KURZ

Žiadosti a informácie NONSTOP na kontakte


Kniha návštev
Naposledy pridané príspevky od našich študentov:

Beata 50
Thu, 10 Dec 2020 21:08:28 GMT +0
Chcem sa poďakovať panovi Píšovi za seriózny prístup,je to najlepšia autoškola a vrelo odporúčam každému kto má strach….dala som to na prvýkrát ( aj keď v deň skúšok som mala neskutočné stresy) ako každý,veľké Ďakujem a jednoznačne doporučujem.

Martin
Thu, 10 Dec 2020 06:30:16 GMT +0
Skvelý prístup inštruktora k žiakom. Aj počas hocijakých situácii sa dá s pánom Píšom skvelo dohodnúť a vysvetlí aj viac krát veci ktoré nechápem. Ďakujem za všetko

Adriana
Wed, 09 Dec 2020 19:00:26 GMT +0
Na odporúčanie ostatných známych som si vybrala autoškolu Trend a neoľutovala som. Veľmi pekne ďakujem pánovi inštruktorovi za jeho prístup, pohotovosť a ochotu vždy všetko vysvetliť. Vrelo odporúčam!

Magdaléna
Fri, 25 Sep 2020 05:41:59 GMT +0
Ďakujem pánovi Píšovi za individuálne a profesionálne jednanie.Všetko čomu som nerozumela vysvetlil aj viac krát,mal veľkú trpezlivosť a hlavne vďaka nemu som zvládla skúšky na prvý krát a to som ich robila posledný mesiac tehotenstva :-) Odporúčam túto autoškolu pre všetkých.🙂

Sona 40+
Wed, 16 Sep 2020 17:28:43 GMT +0
..jedno velke DAKUJEM za trpezlivost a individualny pristup ku ziakom.
Som rada, ze som sa rozhodla pre tuto autoskolu.
...dnes som to dala na prvy krat 🤩

Nina
Wed, 08 Jan 2020 10:23:16 GMT +0
Najlepšia autoškola s najtrpezlivejším inštruktorom.
Ďakujem za všetko. :)
Môžem len odporúčať.:)

Šťastná
Tue, 03 Dec 2019 20:28:42 GMT +0
No tesim sa ze to mam úspešne za sebou aj ked ešte mi to nedochádza a určite ma čaká ešte cesta získavania praxe a istoty za volantom. Predovšetkým veľká vďaka Vám a Vašemu štýlu učenia. Spestrenie a pomoc pri situaciach su Vaše priklady a zážitky z praxe.
Veľmi srdečne ďakujem 😊

matus
Fri, 14 Dec 2018 11:44:43 GMT +0
autoskolu som absolvoval pred 6. rokmi u pana Pisa. Vyucba bola maximalne pohodova a jasna. Dnes jazdim denne, cuduj sa svete bez nehod :). Ak by som vyberal autoskolu znovu, vyber by som nezmenil. Na kazdu kondicnu jazdu som sa tesil. Dakujem p. Pisovi za vyborny zaklad do zivota.

Denisa N.
Fri, 12 Oct 2018 07:30:02 GMT +0
Autoškolu som si vyberala veľmi dlho a na základe odporúčaní som prišla do autoškoly k pánovi Píšovi. A svoj výber neľutujem. Pán Píš má obrovskú trpezlivosť so žiakmi a práve vďaka jeho úžasnej trpezlivosti som spravila skúšky na prvý krát. :) Mohla som sa opýtať na jednu vec 100x a 100x mi ju vysvetlil vždy s pokojom. Počas jázd mi všetko vysvetlil a ukázal mi ako skúšky zvládnuť. Teória bola vysvetľovaná vždy s príkladmi a o to lepšie sa to pamätá. :) Ešte raz velka vďaka práve vďaka Vám môžem teraz mat v ruke vodičský preukaz. :) Vrelo tuto autoškolu odporúčam. :)

Veronika B.
Wed, 18 Jul 2018 14:39:50 GMT +0
Do autoškoly Trend som sa prihlásila na základe týchto odporúčaní. Nechcela som ísť na kurz niekde, kde vyškoľujú žiakov ako na bežiacom páse. Hľadala som niekoho, kto praktikuje dôkladnejší prístup. Pán Píš obzvláštnil každú teóriu o svoje zážitky a skúsenosti. Počas jázd ukázal všetky špeciality policajtov na skúškach, a naučil ako sa dá všetko v pokoji zvládnuť. Jeho prístup je individuálny, vždy profesionálny a priateľský. Je až fascinujúce ako som si aj napriek strachu a nedostatku odhodlania, vytvorila výborný vzťah k šoférovaniu. Za to všetko vďačím pánovi Píšovi. Jeho dlhoročné skúsenosti s výučbou nováčikov sú nad zlato.
Ďakujem Vám a prajem všetko dobré.

Veronika
Thu, 14 Jun 2018 13:19:31 GMT +0
Po dlhom zvažovaní akú autoškolu si mám vybrať,rozhodla som sa práve pre autoškolu Trend. Dnes sa mi podarilo úspešne dokončiť skúšky a môžem povedať, že len vďaka pánovi Píšovi. Patrí mu jedno veľké ĎAKUJEM. Je to jeden úžasný človek, vždy ochotný všetko vysvetliť. Aj keď sa niečo nevydarilo, vždy bol pri mne trpezlivý. Som nadmieru spokojná, či už sa to týkalo jázd, teórií alebo celkovej komunikácie. Vrelo odporúčam. Naozaj skvelá autoškola:)

Marek
Mon, 05 Mar 2018 19:01:34 GMT +0
Dakujem p.Pisovi za jeho trpezlivost.Nemal som vztah k vedeniu motorovych vozidiel,nezaujmalo ma to.Okolnosti ma prinutili v mojom pokrocilejsiemu veku,aby som zahodil predsudky a pustil sa hladat vztah ku soferovaniu.Ja,uplny analfabet bez akykolvek skusenosti som si sadol do auta a s roztrasenymi rukami a nohami som sa do toho pustil.Pan Pis mal so mnou velku trpezlivost a vsetko ochotne vysvetlil.Aj na zaklade vykladu teorie a vyhlasky som mal ulahcenu pracu a cas.Vedel to podat tak,aby som to pochopil a nemusel sa to krvopotne ucit.Este raz Vam velka vdaka a vrelo odporucujem aj inym zaujemcom,aby vyuzili sluzby tejto autoskoly.Uprimna vdaka.

Anicka
Fri, 23 Feb 2018 13:58:56 GMT +0
Dakujem za ochotu,rady a hlavne za obrovsku trpezlivost s osobou akou som ja.Vrelo odporucam pana Pisa,dobry,previzny pan instruktor.Dakujem.

Milan
Mon, 18 Dec 2017 20:41:34 GMT +0
Lepšiu autoškolu som si nemohol ani vybrať.Pán Píš je veľmi ochotný a trpezlivý človek ktorý vás veľa naučí.Ďakujem mu za jeho cenne rady ktoré mi dával počas celého výcviku,určite ich využijem.Všetkým určite odporúčam tuto autoškolu!!!!

Evka
Fri, 08 Dec 2017 07:31:57 GMT +0
Za volant som si sadla ako prvovodič. Netušila som ani ako naštartovať či pohnúť sa z miesta. Toto sa veľmi rýchlo dalo naučiť pod vedením pána Píša. Som veľmi rada, že som si vybrala práve túto autoškolu. Pán Píš je veľmi milý, ochotný a trpezlivý. Myslím, že práve také vlastnosti by mal inštruktor mať. Veľké ďakujem, pretože bez vás by som skúšky určite nespravila a teraz už len snáď dlho bez nehody 😄 ďakujem ✨

Strana - 1 - 2 - 3 - 4 - 5